Útulně se nabaďte v prostorné šedé boxspring posteli Yucca!


Pokud hledáte pohodlné a elegantní lůžko pro svůj domov, může být šedá boxspring postel Yucca tou pravou volbou. Tento kus nábytku dokáže spojit vysoký komfort a moderní design.

Sametová látka pro pocit luxusu

Šedá boxspring postel Yucca se může pochlubit nepřehlédnutelným vzhledem díky použití sametové látky s jemným leskem. Tato látka nejen dobře vypadá, ale okouzlí vás i svou hebkostí a odolností vůči vnějším vlivům. Je však nutné uvést, že kvůli vysokému vlasu se může během používání lehce změnit.

Prostorná postel s výbornými úložnými prostory

Kromě svého elegantního vzhledu nabízí boxspring postel Yucca i praktické využití díky bohatému úložnému prostoru. Úložné prostory jsou otevírající se do stran a umožňují uložení různých věcí a potřeb.

Středně tvrdá matrace s kapsovými pružinami

Pro dokonalý spánek je samozřejmě důležitá kvalitní matrace. Boxspring postel Yucca disponuje středně tvrdou pružinovou matrací (3/5), která obsahuje celkem 838 kapsových pružin. Tato kombinace zajišťuje ideální podporu těla a pohodlí během spánku.

Krycí vrstva pro maximální pohodlí

Kromě středně tvrdé matrace je boxspring postel Yucca dovršena i 7 cm krycí vrstvou pro celkové zvýšení komfortu spánku.

Pokud vás tato nabídka zaujala, můžete si ji prohlédnout na stránkách https://www.nabyteklevneji.cz/produkt/seda-boxspring-postel-s-uloznym-prostorem-160m200-cm-yucca-mazzini-beds.

Odstíny mohou být různé

Při výběru nábytku často záleží na tom, jaký odstín si zákazník přeje. V případě boxspring postele Yucca může být odstín šedé barvy různý vzhledem k použití různých typů monitorů a jejich kalibraci.

Co je v balení?

Pokud se rozhodnete pro nákup boxspring postele Yucca, můžete se těšit na sestavení sady, kde se kromě středně tvrdé pružinové matrace č. 4, patří 838 pružin, bohaté úložné prostory a i vrchní matrace (topper) 7 cm vysoká.

Šedá boxspring postel Yucca

Celkově lze říci, že boxspring postel Yucca je skvělým řešením pro ty, kteří hledají pohodlný a moderní nábytek, který dokáže přinést do interiéru jistou eleganci a komfort.