Stylový a praktický nábytek do ložnice: Postel Belmondo III v dubu zlatá/černá eko

Potřebujete nábytek do vaší ložnice, který bude nejen praktický, ale také stylový? Postel Belmondo III v dubu zlatá/černá eko je právě ta správná volba pro vás. Tato postel se hodí do každé moderní ložnice, kde bude krásně sladit s dalšími kusy nábytku.

Rám postele z laminované desky o šířce 16 mm

Postel Belmondo III v dubu zlatá/černá eko se vyznačuje kvalitním zpracováním a použitím moderních materiálů. Rám postele je vyroben z laminované desky o šířce 16 mm, která zaručuje pevnost a stabilitu. Díky tomu bude vaše postel bez problémů sloužit řadu let.

Postel je dodávána bez matrace

Je třeba si uvědomit, že postel Belmondo III v dubu zlatá/černá eko je dodávána bez matrace. Tu je nutné si pořídit samostatně podle svých představ a potřeb. Pokud ještě nemáte vhodnou matraci, můžete se na zkušené prodejce nábytku obrátit s dotazy a získat doporučení.

Klíčovými vlastnostmi postele Belmondo III v dubu zlatá/černá eko jsou:

  • Moderní design
  • Kvalitní zpracování
  • Pevný rám postele
  • Velký výběr rozměrů

Pokud si postel objednáte, získáte nejen velmi kvalitní a moderní kus nábytku, ale také příjemný pocit z nakupování. Postel je dopravována na místo určení a vše bude probíhat pohodlně a bez problémů. Pokud máte zájem o konkrétní postel Belmondo III v dubu zlatá/černá eko, klikněte sem.

Včetně 30 ks panelů, rozměr jednoho kusu panelu je 42×42 cm

Pri posteli Belmondo III v dubu zlatá/černá eko získáte rovněž 30 ks panelů, jejichž rozměr jednoho kusu panelu je 42×42 cm. Tento doplněk k posteli vám umožní dokonale sladit barvy a tóny domácího zařízení. Samotné panely můžete aplikovat snadno sami bez nutnosti řemeslnických zkušeností.

Lepidlo na panely není součástí balení

Je však třeba si uvědomit, že k posteli Beomondo III v dubu zlatá/černá eko není součástí balení lepidlo na panely. Toto lepidlo si budete muset zakoupit samostatně. Pokud nevíte, jaký druh lepidla se hodí nejvíce k vaší posteli, zkušený prodejce nábytku vám rád poradí.

Nábytek je dodáván v demontu

Pri objednávce postele Belmondo III v dubu zlatá/černá eko je třeba si uvědomit, že vám bude dodán v demontu. To však není žádný problém, neboť máte k dispozici podrobný návod, jak postel snadno a rychle sestavit. Pokud s montáží nemáte zkušenosti, posteli se sice budete muset věnovat pár hodin, ale s trochou trpělivosti a šikovnosti ji dokážete sestavit bez potíží.

Parametry: (šířka x hloubka x výška)
163,4 x 203,2 x 40 cm

Parametry postele Belmondo III v dubu zlatá/černá eko jsou ty nejlepší:

  • Šířka: 163,4 cm
  • Hloubka: 203,2 cm
  • Výška: 40 cm

Vyberte si svou vysněnou postel Belmondo III v dubu zlatá/černá eko a užijte si skvělý pocit z kvalitního nábytku od renomovaného výrobce.