Rozkládací křeslo H7560 v krémovém provedení: Pohodlný a stylový kousek do vašeho domova

Rozkládací křeslo H7560 přináší nejen pohodlí pro vaše tělo, ale také zajímavý prvek do vašeho interiéru. Pokud hledáte stylový a pohodlný kousek do vašeho domova, je tento model ideální volbou pro vás.

Materiál: eko-kůže, barva: krémová

Tento rozkládací křeslo H7560 je vyroben z kvalitní eko-kůže, která vám poskytne dokonalý pocit pohodlí. Krémová barva pak dokonale ladí s každým interiérem a vytváří tak příjemnou atmosféru.

Elektricky ovládané rozkládaní!

Jedním z velkých přínosů tohoto rozkládacího křesla je elektricky ovládané rozkládaní. Nemusíte se tedy bát, že zvládnete s křeslem manipulovat jen těžko. Stačí pouhé stisknutí tlačítka a křeslo se vám rozloží či zase složí.

Rozkládací křeslo H7560

ŠxVxH: 75x103x94cm

To, že se jedná o rozkládací křeslo, neznamená, že by nemělo být kompaktní. Díky rozměrům 75x103x94cm se tento kousek skvěle hodí do menších bytů či pokojů a nezabírá tedy zbytečně mnoho místa.

V případě, že byste si chtěli toto krémové křeslo zakoupit, jednoduše navštivte tuto stránku a objednejte si ho online. Nezapomeňte si proto pořídit kousek pohodlí pro vaše tělo i interiér již dnes.