Obdélníková vana Kaldewei Conoduo – dokonalost v čisté alpské bílé barvě

Sníte o luxusní koupelně, ve které se budete cítit jako v lázních? Pak je pro vás obdélníková vana Kaldewei Conoduo tou pravou volbou. Její elegantní a moderní design okouzlí každého a dokonale se hodí do moderně zařízené koupelny. Navíc se vana nabízí v čisté alpské bílé barvě, což dodá vaší koupelně dokonalou harmonii a čistotu.

Smaltovaná ocel – záruka kvality

Kvalita je důležitá. Proto je tato vana vyrobena ze smaltované oceli, což znamená, že je odolná proti různým poškozením a není náchylná k deformacím. Smalt zajišťuje, že povrch vany zůstane hladký a stále krásně bílý. Proto si můžete být jisti, že vám tato vana vydrží dlouhé roky.

Otočitelné madlo – praktický detail

Kromě kvalitního materiálu se tato vana může pochlubit také praktickým designem. Madla, která slouží k usnadnění vstupu a výstupu z vany, jsou otočitelná, což znamená, že je můžete namontovat jak na levou, tak na pravou stranu vany. Díky tomu si můžete zvolit, kterou stranou bude vana umístěna v koupelně.

Perl-Effekt – snadná údržba povrchu

Nechce se vám trávit hodiny úklidem vany? S výrobky Kaldewei to už nebude třeba. Vana je totiž opatřena povrchovou úpravou Perl-Effekt, která zajišťuje, že voda se snadno sklouzne po hladkém povrchu a spláchne s sebou veškeré nečistoty a vápenaté částice. Tak máte jistotu, že vaše vana bude vždy čistá a snadno udržovatelná.

Balení bez doplňků

Je třeba podotknout, že vana se dodává bez madla, nožiček a podhlavníku. Tyto doplňky si můžete dokoupit zvlášť v závislosti na vašich představách a potřebách. Díky tomu získáte vždy přesně to, co potřebujete a na co máte chuť.

Takže neváhejte a pořiďte si tuto dokonalou obdélníkovou vanu Kaldewei Conoduo v čisté alpské bílé barvě. Okouzlí vás nejen svým designem, ale i praktickými detaily a vysokou kvalitou zpracování. Vaše koupelna se staně nejen místem pro rychlé sprchování, ale také pro relaxaci v krásné a dokonale navržené vaně.