Novinka od Bellatex: Povlečení krep 80/216 s luxusním lupením!


Luxusní povlečení, které dodá každé ložnici na osobitosti

Povlečení je něco, co určuje atmosféru a styl ložnice. Proto je důležité si vybrat takové, které se vám líbí, příjemně na něm spíte a zároveň je kvalitní. A právě to nabízí novinka od firmy Bellatex – povlečení krep 80/216 s luxusním lupením.

Vysoce kvalitní bavlna pro dokonalé pohodlí při spánku

Povlečení je vyrobeno z kvalitní bavlny, která zaručuje dokonalé pohodlí při spánku. Výrobce si dává záležet na kvalitě materiálu, aby bylo povlečení příjemné na dotek a dobře absorbovalo vlhkost. Proto je také snadno udržovatelné a rychle se suší.

Krásný potisk zaručuje rozměrovou a barevnou stálost

Povlečení je krásně potištěné a potisk zaručuje rozměrovou i barevnou stálost. Nemusíte se bát, že po prvním praní ztratí svou krásu. Potisk je kvalitní a pevný, takže i po mnoha praních zůstane povlečení vypadat jako nové.

Doporučení pro praní a údržbu

Aby vám povlečení sloužilo co nejdéle, doporučujeme prát po rubu se zapnutými uzávěry. Tím se sníží riziko, že povlečení bude někde odírat a potisk se opotřebová. Pokud dodržíte tento jednoduchý postup, povlečení vám bude sloužit mnoho let.

Souprava obsahuje:

1x povlak na polštář 70 x 90 cm

1x povlak na přikrývku 140 x 200 cm

Pro zobrazení povlečení Bellatex včetně fotografií, ceny a možnosti odeslání objednávky navštivte tuto stránku.

Tento krepový povlak je také skvělým dárkem pro vaše blízké, neboť každý ocení, když mu dopřejete příjemný spánek plný pohodlí a komfortu. Objednejte si kvalitní a krásné povlečení od Bellatex ještě dnes a udělejte si radost!