Nové stolní svítidlo Globo – nadčasový design a úsporná žárovka E27


Základní informace o svítidle

Stolní svítidlo Globo je novým přírůstkem do nabídky stolních lamp od značky Globo. Jedná se o moderní a nadčasový design, který je vhodný do každého interiéru.

Toto svítidlo osvětlí každý stůl, noční stolek nebo pracovní plochu. Výška svítidla je 57 cm a průměr stínidla je 15 cm. Celková šířka a délka svítidla jsou rovněž 15 cm. Svítidlo má chromový povrch a stínidlo z textilie, která dodává světlu příjemný odstín.

Úsporná žárovka E27

Stolní svítidlo Globo je vhodné pro žárovku typu E27. Žárovka není součástí balení, ale doporučujeme použít žárovku s nízkou spotřebou, např. LED žárovku. Díky tomu se nejen sníží spotřeba elektrické energie, ale také se prodlouží životnost svítidla.

Online Only

Stolní svítidlo Globo je k dostání pouze online na našem webu www.crosta.cz. Nakoupit si ho můžete pohodlně z domova a bez nutnosti vycházet z domu, což právě v této době ocení mnoho zákazníků.

Úspěšný start na trhu

Stolní svítidlo Globo se těší nadstandardní oblibě u zákazníků. Své místo našlo nejen v bytových interiérech, ale také v kancelářích a dalších komerčních prostorech. Doporučujeme neváhat s nákupem a vyzkoušet kvalitu a nadčasový design stolního svítidla Globo.

Stolní svítidlo Globo

Specifikace světla

  • Materiál: Kov / textil
  • Rozměry: 15 / 15 / 57 cm
  • Konektor: E27
  • Počet žárovek: 1 (není součástí balení)
  • Maximální výkon: 40 W