Nová poštovní schránka Richter BK.57.N Monza – neztenčí se ani v extrémním počasí


Vyberte si kvalitní nerezovou schránku Richter BK.57.N Monza, která je navržena ve tvaru poštovní obálky a zároveň poskytuje vysokou ochranu proti nepříznivým povětrnostním podmínkám.

Nová poštovní schránka Richter BK.57.N Monza - neztenčí se ani v extrémním počasí

Vysoká kvalita materiálu

Richter BK.57.N Monza je vyrobena z kvalitního nerezového materiálu, který zajišťuje vysokou odolnost proti korozivním činitelům, jako jsou např. déšť, sníh či sluneční svit. Díky tomu přežije tato schránka i ty nejnáročnější podmínky.

Zvýšená ochrana proti dešti

Navíc Richter BK.57.N Monza disponuje zvýšenou ochranou proti dešti, takže poštu vnitřek schránky ochrání v případě, že se zvedne silná větrná smršť či přijde na návštěvu nadměrné množství srážek.

Nová poštovní schránka Richter BK.57.N Monza - neztenčí se ani v extrémním počasí

Součástí montážní materiál

V rámci balení Richter BK.57.N Monza obdržíte kromě samotné schránky i 2 ks klíčů a montážní materiál potřebný pro její instalaci. To ji činí velmi lehce a jednoduše přenositelnou z místa na místo.

Rozměry otvoru pro vložení pošty

Rozměry otvoru pro vložení pošty jsou 32 x 3 cm, což zajišťuje dostatečný prostor pro vkládání jak formátu A4, tak i menších rozměrů.

Nejlepší volbou pro Vaše poštovní potřeby je právě nová poštovní schránka Richter BK.57.N Monza. Můžete ji zakoupit prostřednictvím našeho e-shopu na stránce https://www.sidonia.cz/produkt/richter-bk-57-n-postovni-nerezova-schranka-monza-stribrna.