Neprotržitý tok čistoty – Odkapávač na nádobí Metaltex Eric 35 x 30 cm

Mytí nádobí je činnost, kterou plníme každodenně. Je to úkolem, který se někdy zdá být trochu nudný, ale pro ty, kteří chtějí mít v kuchyni pořádek, je nutný jakýmsi základem.

A co kdyby vám řekli, že existuje produkt, který vám usnadní mytí nádobí a navíc zajistí, aby bylo nádobí i po usušení bezvadně čisté? Takový, který vám pomůže udržet pořádek na kuchyňské lince. Takový produkt vám může nabídnout značka Metaltex a jejich odkapávač Eric o velikosti 35 x 30 cm.

Chytré řešení od Metaltexu

Metaltex přichází s chytrým řešením, které je pro každou domácnost ideální. Odkapávač Eric disponuje velkou plochou pro umístění nádobí a dalších spotřebičů, což zjednodušuje mytí, boří stereotyp a zmenšuje množství vynaloženého času. Navíc, praktická konstrukce odkapávače zjednodušuje proces ukládání.

Díky svému rozměrovému provedení dokáže pojmout nádobí různých druhů a velikostí, jakékoliv kastroly, pánve, hrnce, mističky a další. V každém případě dokáže pomoci s pohodlným umístěním všech těchto nádobí, stejně tak jako talířů, sklenic nebo příborů.

Polytherm zajišťuje odolnost proti korozi a prachu

Metaltex používá na výrobu svých stojanů a držáků kov se speciálně vymyšleným povrchem Polytherm®, který chrání materiál před korozi a prachem. Používáním Polythermu se podařilo zajistit kov odolný proti poškození a dodává produktu unikátní design.

Tento povrch hlídá, aby ani voda nezpůsobila korozi kovu a udržoval všechno spotřebiče čisté po stávajícím zařízení, jenž se na ně dostává. Polytherm tak udržuje odkapávač hygienicky čisté, což je pro mnohé domácnosti rozhodující. Odkapávač potřebuje jen malé úsilí z vaší strany, aby splnil svůj účel naprosto dokonale.

Díky propustnosti tohoto povrchu Polytherm®, který pronikne hluboko do materiálu, poskytuje účelnou ochranu proti hrdzavieniu, korózii a škrabancom staršieho kovového povrchu, z tejto strany predlžuje vek kuchynských zariadení, ktoré vlastníte a užívate.

A tak, pokud chcete být v neprotržitém toku čistoty, je pro vás odkapávač Metaltex Eric tou pravou volbou. Produkty Metaltex nejsou jen dočasnou pomůckou, ale dlouhodobou investicí. Vezměte si tedy na pomoc tento skvělý produkt a uvidíte, že mytí nádobí se stane vaší doménou!

Odkapávač na nádobí Metaltex Eric

Metaltex Eric – nový standard mytí nádobí

Odkapávač na nádobí Metaltex Eric

Odkapávač Metaltex Eric umožňuje jednoduché uskladnění nádobí a talířů.

Vymyšlený design

Polytherm chrání kov proti hrdzavieniu, korózii a škrabancom, a tak jej udržuje hygienicky čistým.

Více informací o produktu

Pokud se chcete dozvědět více o odkapávači na nádobí Metaltex Eric 35 x 30 cm a jeho vlastnostech, zavítejte na stránku https://www.sidonia.cz/produkt/odkapavac-na-nadobi-metaltex-eric-35-x-30-cm