Moderní lustr ASIR ZIKZAK 2 TEPSILI s ořechovým černým designem

Lustr ZIKZAK 2 TEPSILI je moderním kouskem do každého interiéru. Jeho dekor ořechového dřeva s kovovým řídkým výpletem v černé barvě mu dodává originální vzhled, který zaujme vaše návštěvníky.

Dvě objímky skryté v kleci z dřevěného rámu jsou elegantly skryté v kleci a dotvoří vzhled lustru. Zikzak styl napovídá, že stínítko má zkřížené prvky a žárovky jsou v jakési designové kleci visící na kabelu z kruhové základny. Odkaz ke koupi tohoto kousku do vašeho bytu najdete na stránce nabytekted.cz.

Základní informace o lustru ASIR ZIKZAK 2 TEPSILI

Jak již bylo zmíněno, lustr je vyroben z habrového dřeva v dekoru ořech, doplněný černými kovovými pásky a řetězem. Jeho rozměry jsou následující:

  • Velikost: 30 cm
  • Výška: 70 cm
  • Nastavitelná výška: Ano
  • Typ objímky: E27
  • Max 60 W

Zvýrazněte své interiéry lustr ZIKZAK 2 TEPSILI a udělejte z vašeho domova místo, kde se budete cítit dobře. Nechte se inspirovat vybranými kousky nábytku a doplňků z naší nabídky na nabytekted.cz.

ASIR ZIKZAK 2 TEPSILI

Jak vidíte, lustr ASIR ZIKZAK 2 TEPSILI není pouze osvětlení, ale i výtvarný prvek do vaší domácnosti. Nezapomeňte, že díky nastavitelné výšce máte možnost přizpůsobit světelný tok vašim potřebám. Dovolte si tedy ozvláštnit svůj domov a vyměňte svá stávající osvětlení za nadčasový kousek s unikátním lookem.