Masážní křeslo BOB v béžové barvě K40 pro dokonalé relaxování


Masážní křeslo BOB K40 – dokonalý komfort pro váš odpočinek

Masážní křeslo BOB je komfortní křeslo, které poskytuje nejen optimální prostor pro relaxaci, ale také možnost ulevit bolavému tělu. Křeslo je k dispozici v barevném provedení béžová a jeho potah je vyroben z kvalitní imitace broušené kůže. Křeslo má elektrické ovládání, které umožňuje zvolit jeden z osmi masážních programů a dva stupně intenzity. Navíc lze vybrat zádovou nebo bederní masáž, v závislosti na tom, kde potřebujete ulevit nejvíce. Masážní křeslo BOB K40 je ideální pro každou místnost v domě a bude vypadat perfektně v obývacím pokoji, ložnici nebo pracovně.

Kvalitní provedení s ohledem na detaily

Velikost křesla je velmi pohodlná a nabízí plnohodnotný prostor pro odpočinek. Rozměr sedáku je 53 × 54 cm a výška sedu je 46 cm, opěradlo má výšku 63 cm a područky 58 cm. Navíc křeslo disponuje šikovnou kapsičkou na boku pro uložení ovladače nebo časopisu. Potah křesla je z kvalitního materiálu a imituje broušenou kůži. Křeslo je snadno čistitelné a vydrží vám mnoho let.

Masážní křeslo BOB je i vizuálně dokonalé. Provedení z imitace broušené kůže vypadá velmi luxusně a bude se hodit do každé moderní domácnosti. Navíc vypadá úplně jako kožené křeslo a téměř se nedá poznat rozdíl. Přitom však nabízí mnohem širší možnosti pro relaxaci.

Osamělost? Stres? Ne s masážním křeslem BOB K40!

Kromě toho, že si v pohodlném masážním křesle užijete uvolnění a relaxaci, můžete si v něm užít i své oblíbené televizní pořady nebo si přečíst svou oblíbenou knihu. Masážní křeslo BOB je skvělým společníkem pro osamělé chvíle či stresové dny, kdy potřebujete okamžitou úlevu.

Budete se cítit jako v nejlepším wellness centru, ale bez nutnosti opustit svůj domov. Přitom stačí jen jednoduchým způsobem nastavit žádaný masážní program a nechat se rozmazlovat. Masážní křeslo BOB K40 je vybaveno automatickým vypnutím po 15 nebo 30 minutách masáže, aby se zabránilo případným zdravotním problémům.

Zvolte si bederní nebo zádovou masáž

Masážní křeslo BOB nabízí možnost zvolit si bederní nebo zádovou masáž. Tento výběr závisí na tom, kde máte bolest a kde chcete uvolnit napětí. Křeslo disponuje osmi masážními programy a dvěma stupni intenzity, takže si můžete zvolit přesně to, co vám bude vyhovovat nejvíce. Navíc lze nastavit délku masáže na 15 nebo 30 minut.

Díky těmto možnostem si můžete uvolnit napětí téměř v jakékoliv části těla a ulevit si od bolesti. Pro maximální efektivitu se doporučuje každý masážní program provádět pouze po dobu 15 nebo