Luxusní bavlněný povlak na peřinu Blanc Geo Dot – rozměr 200 x 200 cm


Luxusní bavlněný povlak na peřinu Blanc Geo Dot

Španělská značka Blanc z rodiny Happy Friday je pověstná svou originalitou a něžností vzorů i barev. Jejich povlečení z prvotřídní 100% bavlny se stane vaším příjemným společníkem na cestách po říši snů, ale také působivou ozdobou vašeho domova.

Bavlněný povlak na peřinu Blanc Geo Dot

Bavlněný povlak na peřinu Blanc Geo Dot je luxusním kouskem od španělské značky Blanc. S rozměrem 200 x 200 cm nabízí dostatek prostoru pro příjemný spánek.

bavlněný povlak na peřinu Blanc Geo Dot

Kvalitní bavlna zaručuje komfort

Bavlna je obecně považována za nejlepší materiál na povlečení. Je příjemná na dotek, dýchá a umožňuje pokožce dýchat. Bavlněný povlak na peřinu Blanc Geo Dot je vyroben z prvotřídní 100% bavlny, což zaručuje nejvyšší kvalitu a komfort při použití.

detail bavlněného povlaku na peřinu Blanc Geo Dot

Stylový design povlaku

Design povlaku je velmi důležitý, protože záleží na tom, aby se povlak hodil k interiéru ložnice. Blanc Geo Dot je povlak s velmi hezkým a stylovým designem. Kombinace bílých a béžových teček vytváří jedinečný vzor, který odlišuje tento povlak od ostatních.

Blanc Geo Dot design

Zakoupení povlaku

Chcete-li zakoupit bavlněný povlak na peřinu Blanc Geo Dot, navštivte stránky https://www.nabytekted.cz/produkt/bavlneny-povlak-na-perinu-blanc-geo-dot-200-x-200-cm-2.