Konferenční stolek MERIDETHS ořech černá od ASIR – eleganci a praktičnost pro váš interiér

Pokud si pořídíte prostornou a designovou sedací soupravu, chcete ji jistě doplnit konferenčním stolkem, který ji nechá patřičně vyniknout. Stůl musí být nejen estetický, ale také funkční a praktický. Pokud hledáte takový stůl, může být konferenční stolek MERIDETHS od firmy ASIR tím správným řešením.

Elegantní design

Konferenční stůl MERIDETHS se vyznačuje nadčasovým a elegantním designem, který se hodí do každého typu interiéru. To znamená, že pokud budete měnit nábytek či barevné ladění místnosti, nemusíte se obávat, že by stůl přestal zapadat. Díky kombinaci ořechového dekoru a černých nohou vyzařuje stůl harmonii a klid a okamžitě zaujme všechny návštěvy.

Vysoce kvalitní materiály

ASIR používá jen nejkvalitnější materiály na výrobu nábytku. Konferenční stůl MERIDETHS není výjimkou. Na výrobu tohoto stolku byla použita 18mm silná deska s povrchovou úpravou ze 100% melaminu v dekoru ořech. Díky tomuto povrchu je stůl odolný proti poškrábání a ostatním poškozením. Tyčové nožičky jsou vyrobeny z kovu, což stolu dodává pevnost a stabilitu a zajišťuje, že se nemusíte obávat, že by stůl někam sklouznul.

Praktické rozměry

Konferenční stůl MERIDETHS je velmi praktický, co se týče jeho rozměrů. Stůl má rozměr 45 x 92 a 64 x 92 cm (šířka x výška), což z něho dělá ideální stůl na konference, jednání a jednoduše na každodenní využití.

Chcete-li si pořídit tento skvělý konferenční stůl, navštivte stránku velkynabytek.cz a objednejte si ho ještě dnes!