Falco Sedací souprava Rimini hnědá/béžová – LEVÁ: Elegantní a pohodlná jednotka pro váš obývací pokoj

Rimini hnědá/béžová sedací souprava

Falco Sedací souprava Rimini hnědá/béžová – LEVÁ: Elegantní rohová sedací souprava Rimini je rozkládací a má také 2 praktické úložné prostory. Díky svým rozměrům je vhodná i do menších pokojů. Jednoduchým rozložením pomocí automatu, vznikne dostatečně velké lůžko vhodné k příležitostnému spaní. Plocha lůžka je 144×203 cm.

Výplň sedáku tvoří kombinace pružin bonell s kvalitní PUR pěnou. Tato kombinace zajistí velmi pohodlné sezení. Sedací souprava je potažena kvalitní látkou v kombinaci 2 barev, a to v několika odstínech.

Rimini hnědá/béžová sedací souprava s velkými opěrnými polštáři

V ceně sedací soupravy jsou 3 velké opěrné polštáře. Ostatní vyobrazené dekorace nejsou v ceně.

Přemýšlíte nad tím, jakou sedací soupravu byste pořídili do svého obývacího pokoje? Rozhodujete se mezi pohodlností a elegantním designem? Nemusíte se však rozhodovat, protože s Falco Sedací soupravou Rimini hnědá/béžová – LEVÁ budete mít obojí. Navíc vzhledem k tomu, že má 2 praktické úložné prostory, se vám zdvojnásobí i množství místa pro uložení.

Pokud máte menší obývací pokoj, nemusíte se obávat, že by souprava byla příliš velká. Díky svým rozměrům se velice snadno vejde i do menších prostor.

Kvalitní výplň pro maximální pohodlí

Výplň sedáku tvoří kombinace pružin bonell s kvalitní PUR pěnou. Tento typ výplně vám zajistí velmi pohodlné sezení a bude tedy skvělou volbou pro ty, kteří tráví u sedací soupravy delší dobu a chtějí si přitom užít maximální pohodlí.

Rozkládací mechanismus pro příležitostné spaní

Ve chvíli, kdy se rozhodnete přidat k televizi i nějaké to příležitostné spaní, je pro vás k dispozici velké lůžko o rozměru 144×203 cm. Rozkládací mechanismus je velice snadný a vše šlapete pomocí automatu, což usnadní celý proces.

Rimini hnědá/béžová sedací souprava s úložnými prostory

Velké úložné prostory

Jak již bylo zmíněno, sedací souprava obsahuje 2 praktické úložné prostory, díky čemuž získáte významný prostor na uložení. Tyto prostory se nacházejí přímo pod sedadlem, čímž je tento prostor maximálně využit.

Moderní vzhled

Když se podíváte na soupravu celkově, musíte uznat, že vypadá velice moderně a elegantně. Látka v kombinaci 2 barev a použití moderních materiálů vypadají velice dobře v kombinaci.

Nakupovat sedací soupravy není vůbec snadné a ne vždy si můžete být jistí, zda se jedná o dobrý produkt. S Falco Sedací soupravou Rimini hnědá/béžová – LEVÁ si můžete být jisti, že jde o kvalitní výrobek, který splní vaše nároky na moderní design a pohodlí.

Pokud si chcete tento model objednat, naleznete ho na této stránce: Falco Sedací souprava Rimini hnědá/béžová – LEVÁ.