Expedo Postel z masivu HERA + rošt ZDARMA, 140×200, přírodní lak – Přírodní krása a kvalita do vaší ložnice


Expedo Postel z masivu HERA + rošt ZDARMA, 140×200, přírodní lak

Vypadáte-li po posteli z masivu, která bude jak krásná, tak i kvalitní, Expedo Postel z masivu HERA by mohla být tou správnou volbou pro vaši ložnici. Tato postel nabízí jednoduchý design v moderním stylu, který zapadne do každého interiéru.

Vyrobená je z nejkvalitnějšího borovicového dřeva, které vydrží mnoho let. Proti machanickému poškození byl použit nezávadný lak, který postel chrání a prodlužuje její životnost. Navíc k posteli dostanete i laťkový rošt ZDARMA.

Vyberte si správnou velikost pro vaši ložnici

Tato postel má rozměry 140×200 cm, takže je ideální pro dvojčata nebo páry. Pokud ale hledáte něco menšího nebo většího, máte na výběr vícero rozměrových variant

Přizpůsobte si dekor postele svému vkusu

Kromě velikosti spavcí plochy máte na výběr i dekor postele. Odpovědnost za to, aby se postel perfektně hodila k celkovému designu místnosti, tak již nepadá na výrobce, ale na vás. Můžete si vybrat jednoduché přírodní dřevo nebo barevné laky, čímž si celou ložnici lákavě ozvláštníte.

Při renovaci nebo výměně nábytku vybíráme pečlivě každý detail, aby každá věc plnila svojí funkci a tvořila dokonalou harmonii v celé místnosti. Proto bychom neměli zapomínat ani na výběr postele, která má zcela klíčovou roli, a to z hlediska komfortu i estetiiky. A Expedo Postel z masivu HERA splňuje oba tyto kritéria.

Pořídíte si tedy nejen velice kvalitní a estetickou postel, ale i laťkový rošt zdarma. Navíc si můžete vybrat dekor, který se vám nejvíce líbí, a postel si tak přizpůsobit dle svého vkusu.

Zkrátka: postel z masivu s přírodním lakem, laťkovým roštem ZDARMA a výběrem spací plochy a dekoru. Je to skvělá investice do kvalitního a krásného nábytku, díky kterému si vaše ložnice udržuje svůj nádherný vzhled a vy si v ní vychutnáte pohodlný spánek.

Vyberte si kvalitní postel pro svou ložnici a užijte si pohodlné a zdravé spaní!

Pokud vám tato postel z masivu zaujala, můžete si ji objednat na https://www.velkynabytek.cz/produkt/expedo-postel-z-masivu-hera-rost-zdarma-140m200-prirodni-lak.

Expedo Postel z masivu HERA

Vlhčí a endemické dřevo – borovice

Borovicové dřevo patří mezi nejkvalitnější druhy dřeva, které máme k dispozici, nicméně stojí také za to zmínit se o některých jeho vlastnostech. Pochází z endemického areálu, vyhledává vlhko, což mu umožňuje růst i v mokřadech.

Jakmile se ale borovice ocitne vysušeném prostředí, může dojít k pnutí a deformačním změnám – to však díky kvalitnímu zpracování a použití laku nehrozí. Nabitá živinami dřeva také skvěle izoluje proti chladu či naopak přehřátí, takže si můžete být jisti, že si dokonale udrží teplotu ložnice.

Expedo Postel z masivu HERA - dekor

Inovativní lakování

Postel z masivu HERA je pokryta nezávadným lakem, který nejen chrání dřevo před vnějšími vlivy, ale navíc zvyšuje její životnost a zlepšuje její estetický vzhled. Tento inovativní lak vytváří na povrchu vrstvu, která umožňuje přirozenou exsudaci vlhkosti, což zabraňuje vytváření škodlivých plísní a bakterií.

Navíc se lak rychle vstřebává do dřeva, takže po krátké době po nanesení není na posteli žádná viditelná stopa po lakování. Dokonalý kryt, který dřevu poskytuje, tak zůstane pouze v jeho vnitřku.

Expedo Postel z 
</p>
</div>
</article>
<nav class=

Navigace pro příspěvek