Elegantní rohová sedací souprava SILLA v pravém provedení Nube 35


Komfort a pohodlí v jednom

Rohová sedací souprava SILLA je ideální pro ty, kteří ocení komfort a pohodlí. Konstrukce sedací soupravy je vyrobena kombinací tvrdého a měkkého dřeva, což zajišťuje pevnost a dlouhou životnost nábytku.

Designové provedení

Souprava má velmi moderní design, který se hodí do každého bytu. Její provedení v pravém provedení Nube 35 dodává nábytku eleganci a šarm. Kombinace látky a kůže vám umožní si vybrat takový design, který bude odpovídat vašemu vkusu a stylu.

Kvalitní materiály

Sedací souprava SILLA je vyrobena z kvalitních materiálů, které zaručují maximální pohodlí při sezení. Použité materiály jsou odolné a snadno se udržují v čistotě. Navíc, při výrobě byla kladen velký důraz na vysokou funkčnost a maximální kvalitu.

Prostornost a variabilita

Souprava SILLA vám nabízí dostatečné množství prostoru pro sezení i ležení. Pohovka má rozměry 288 x 220 x 90 cm, díky čemuž se do ní pohodlně vejde celá rodina. Kromě toho lze sedací soupravu SILLA variabilně rozmístit podle vašich potřeb.

Nakupujte online na VelkýNábytek.cz

Pokud jste se rozhodli pro nákup rohové sedací soupravy SILLA, neváhejte navštívit eshop VelkýNábytek.cz. Na této stránce máte možnost si vybrat z široké nabídky těch nejlepších kusů nábytku. V našem sortimentu najdete všechno, co potřebujete pro pohodlný a stylový byt – a to za velmi konkurenceschopné ceny. Vyzkoušejte nás!

Rohová sedací souprava SILLA

Nábytek z eshopu VelkýNábytek.cz je kvalitní, moderní a velmi praktický. Navíc, u nás si můžete vybírat z mnoha různých druhů nábytku, který vám zaručí pohodlí, kvalitu a styl.

Zobrazit sedací soupravu SILLA na VelkýNábytek.cz