Dřez Blanco ZIA 40 S – eleganci šedý vulkán 527378


Dřez Blanco ZIA 40 S

Elegance šedý vulkán

Dřez Blanco ZIA 40 S je granitový jednodřez s odkapávačem v barvě šedá vulkán, která se hodí k modernímu interiéru s decentním, avšak působivým vzhledem. Jeho rozměry jsou 61.5×50 cm a hloubka je 19 cm, což se hodí do menších kuchyní, kde každý centimetr počítá.

Montáž na pracovní desku o šířce 40 cm

Dřez Blanco ZIA 40 S je vhodný pro montáž do skříňky o šířce 40 cm. Montáž je snadná a rychlá a může ji zvládnout i amatérský kutil. Díky svým rozměrům poskytne dřez dostatek prostoru na mytí i na odkapávání nádobí.

Materiál

Dřez Blanco ZIA 40 S je vyroben z kvalitního granitu, který má vynikající voděodolné vlastnosti a je velmi odolný vůči mechanickému poškození. Proto můžete být jistí, že dřez bude sloužit mnoho let a neztratí svou krásu a eleganci.

Dřez Blanco ZIA 40 S

Odkapávač

Dřez Blanco ZIA 40 S je vybaven praktickým odkapávačem, který umožňuje snadné a rychlé odkapávání nádobí. Odkapávač má ergonomický tvar, který usnadňuje manipulaci s nádobím a snižuje riziko pádu.

Údržba

Dřez Blanco ZIA 40 S je velmi snadno udržovatelný. Stačí jej otírat vlhkým hadříkem a mýdlem a poté opláchnout vodou. K odstranění nečistot a usazenin doporučujeme použít kyselinu citronovou nebo octovou.

Dřez Blanco ZIA 40 S

Závěr

Dřez Blanco ZIA 40 S je moderním a elegantním dřezem, který se hodí do každé kuchyně. Jeho rozměry a praktický odkapávač umožňují snadné a pohodlné mytí nádobí. Materiál z granitu zaručuje vysokou odolnost a snadnou údržbu. Pokud hledáte kvalitní a moderní dřez, navštivte naši stránku a vyberte si ten správný pro svou kuchyni.