Dřevěná jídelní židle DARIUSZ – nadčasová elegance ve více barevných variantách


Kvalitní židle v tradičním provedení

Jídelní židle DARIUSZ je kvalitní židle v tradičním provedení. Kostra dřeva je z masivního bukového dřeva a je velmi pevná a odolná. Tento materiál je ideální pro výrobu nábytku, protože je trvanlivý a odolný proti vlhkosti a mechanickému poškození.

Různé barevné odstíny látky

Sedák je očalouněn látkou v různých odstínech. Vyberte si z bílé, hnědé nebo jiných barevných odstínů a vytvořte si tak dokonalou kombinaci pro své interiéry. Bez ohledu na to, jaký styl máte rádi, tato židle se vám bude hodit.

Nadčasový design

Jedná se o elegantní kus nábytku, který osloví každého, kdo ocení jednoduchost. Klasický design židle s opěrákem zdobeným do tvaru kříže je vhodný jak do kuchyně, tak i do jiných interiérů. Tato židle vám poskytne pohodlné sezení na mnoho let, a to při maximální pohodlnosti.

Rozměry a materiál

Nosnost jídelní židle DARIUSZ je 120 kg. Je to dostatečně pevná židle, která vám umožní pohodlné sezení i při větších váhách.

Rozměry této židle jsou velmi ideální pro běžné stoly. Výška židle je 90 cm, výška sedu je 45 cm, šířka je 45 cm a hloubka je 49 cm. Tato rozměrová kombinace umožňuje pohodlné sezení a dává prostor i v menších místnostech.

Materiál pro výrobu této židle je masivní bukové dřevo a tkanina. Tyto materiály jsou trvanlivé a odolné proti každodennímu používání, a proto jsou ideální pro vyrobu nábytku.

Neměli byste nechat ujít tuto nabídku. Kupte si jednu z těchto dřevěných jídelních židlí DARIUSZ a užijte si elegance a pohodlí v vašem domově. Klikněte na tento odkaz https://www.nabytekted.cz/produkt/drevena-jidelni-zidle-dariusz-masiv-latka-vice-barev-bila-hneda a objednejte si tuto nadčasovou židli hned teď.