Designový luxus pro váš interiér: KARE Design Lustr Botania


KARE DESIGN Lustr Botania: unikátní prvek pro váš interiér

KARE Design Lustr Botania je světelný prvek, který přináší do vašeho interiéru přirozenou eleganci a noblesu. Nejenže splňuje svou funkci, ale stává se také výrazným prvkem moderního bydlení. Lustr Botania je přes den nenápadný díky svému jednoduchému designu, jehož dominantou jsou prvky inspirované listím.

Ovšem při rozsvícení se koruna tohoto lustru rozzáří do útulného prostředí a zve k hostině vskutku královské.

Skvělý doplněk pro větší jídelní stoly

Tento lustr Botania oceníte především u větších jídelních stolů, kterým dodá ještě více na vážnosti. Nádhernou kombinací prvků přírody a symetrie spolu s materiály v podobě skla a oceli s mosaznou úpravou získáte dokonalou dekoraci s praktickou funkcí.

Výjimečné osvětlení

Lustr Botania navíc nabízí výjimečné osvětlení, které se stane skvělou doplňkovou přídavou do vašeho moderního interiéru. Zářivost luxusního světla, které vytváří, dokonale rozehřeje atmosféru při posezení se svými přáteli či rodinou u stolu.

KARE Design Lustr Botania tedy není jen obyčejným prvkem interiéru, ale podmaní vás svým skvostným vzhledem i funkcí. Neváhejte a budte pyšní majitelé tohoto unikátního světelného prvku.

V případě zájmu o tento exkluzivní kousek si můžete prohlédnout v naší nabídce na isolund.cz.

Srdečně zveme k posezení ke stolu, při kterém vám zajišťujeme nejen lahodné hostiny, ale taky nepřehlédnutelné osvětlení v podobě jedinečného lustru Botania.