Cenově výhodný závěsný WC set Jika a WC SAT Brevis pro lehké stěny a předstěnovou montáž (SIKOJSW3)

Praktický WC set, který se skládá z modulu značky Jika (typ H8966120000001), ovládacího tlačítka značky Jika (typ H8966170070001), zvukoizolační vložky a toalety značky SAT (typ SATBRE010RREXP) včetně sedátka, které je vyrobeno z odolného duroplastu. Disponuje funkcí pomalého sklápění (Softclose) a Easy lock (nasazení i sundání sedátka pouhým zmáčknutím – jednoduchá údržba).

Cena

Tento set je cenově velmi výhodný a díky tomu je skvělým řešením pro ty, kteří hledají kvalitní a praktické řešení pro svou koupelnu. Současná akční cena je 4490 Kč, a tudíž se jedná o velmi výhodnou nabídku.

Jika modul

Jika modul disponuje funkcí spojení s ovládacím tlačítkem, což zajišťuje bezproblémovou funkci celého setu. Modul je vhodný pro montáž na lehké stěny a předstěnovou montáž. Modul a tlačítko lze umístit i do panelu nebo dveří skříní.

Jika modul

Ovládací tlačítko

Ovládací tlačítko značky Jika je ergonomické a snadno ovladatelné. Zajišťuje spolehlivé a čisté spláchnutí toalety. Tlačítko lze snadno namontovat na stěnu nebo do panelu.

Ovládací tlačítko

SAT Brevis

Toaleta značky SAT je vyrobena z kvalitního materiálu a její tvar je optimalizován pro maximální pohodlí. Díky svému designu lze toaletu snadno udržovat v čistotě. Toaleta je vhodná pro montáž na lehké stěny a předstěnovou montáž.

SAT Brevis

Pro více informací a nákup doporučujeme navštívit stránku vybirejnabytek.cz.