Bílý úložný box pro LEGO® stavebnice s průměrem 12,5 cm

Rozšířená sbírka LEGO® boxů už je zase na dosah! Tento nový model přerostlé LEGO kostky je ideální k tomu, aby se vaše dosavadní boxy mohly zase o něco rozrůst. Schovejte si do něj tužky, klasickou Lego stavebnici nebo ji klidně použijte jako vtipnou vázu.

Popis produktu

je skvělou volbou pro všechny fanoušky této kultovní stavebnice. Mějte všechny své stavebnice, kostky a příslušenství stále pěkně uklizené a organizované. S tímto praktickým boxem už nikdy nebudete muset shánět jednotlivé díly po celém pokoji.

Bílý úložný box je vyrobený z kvalitního plastu a má průměr 12,5 cm. Je vytvořen v designu připomínajícím skutečnou kostku LEGO. Na povrchu boxu najdete ikonické logo s nápisem LEGO. Celková výška boxu je 12 cm, takže do něj vejde mnoho různých stavebnic.

Využití

Pokud máte doma více stavebnic LEGO®, pak určitě víte, že ukládání všech dílů není vůbec jednoduché. Tyto stavebnice jsou obvykle velmi rozsáhlé a mohou obsahovat stovky dílků. Když si je konečně složíte, tak je možné, že některé díly nebudete už nikdy potřebovat. A tak se vám postupně doma nahromadí mnoho LEGO® kostek, které už nemají své místo. S bílým úložným boxem pro LEGO® stavebnice s průměrem 12,5 cm už budete mít všechno na svém místě.

Výhody bílého úložného boxu jsou zřejmé. Budete mít všechno snadno k dispozici a zbytečně nebudete ztrácet čas hledáním jednotlivých dílů. Kromě toho, můžete do boxu uložit i jiné drobnosti nejen LEGO® kostky. Stačí použít vaši fantazii a můžete si vymyslet nové využití. Můžete si do něj uložit například dětské malířské potřeby, drobné hračky nebo třeba make-up a šperky.

Bílý úložný box pro LEGO® stavebnice s průměrem 12,5 cm
Bílý úložný box pro LEGO® stavebnice s průměrem 12,5 cm

Závěr

Jak už to u značky LEGO bývá zvykem, fantazii se meze nekladou ♥. je skvělým pomocníkem pro všechny úložné potřeby. Pokud jste milovníkem této kultovní stavebnice neváhejte a pořiďte si tento stylový a praktický box. Stavebnice LEGO® si zaslouží být uklizeny do tohoto krásného bílého boxu.

Tak neváhejte a podpořte svou organizovanost touhle výjimečnou úložnou kostkou a již brzy se nebudete muset bát ztrácet dílky, protože budou vždy na svém místě.

Klikněte sem, pokud máte zájem si objednat bílý úložný box pro LEGO® stavebnice s průměrem 12,5 cm.