Béžovo-žlutý polštář Butter Kings Rising Sunny“ – Stylový doplněk pro tvůj domov!


Béžovo-žlutý polštář Butter Kings Rising Sunny – Stylový doplněk pro tvůj domov!

Nedržte se zajetých konvencí a vpusťte do svého interiéru pořádnou dávku vtipu, barev a originality s designovými potisky značky Butter Kings. Pokud chcete osvěžit svůj byt nebo dům, doporučujeme si pořídit dekorativní polštář Butter Kings Rising Sunny.

Béžovo-žlutý polštář Rising Sunny: Originalita a kvalitní materiál

Dejte svým pokojům naši malou dávku originality s novým dekorativním polštářem Butter Kings Rising Sunny. Tento polštář je vyroben ze 100% bavlny, která je velmi jemná a příjemná na dotek. Díky své pevnosti v tahu i oděru navíc snese i častější praní.

Další velkou výhodou tohoto polštáře je styl, který ho charakterizuje – béžovo-žlutý potisk. V kombinaci s ostatními ozdobami v místnosti bude tato kombinace barev působit velmi vkusně a moderně.

Polštář Rising Sunny: Jak jej používat a čistit

Polštář Butter Kings Rising Sunny se hodí na každou pohovku, postel či křeslo v místnosti. Můžete jej také použít jako dekoraci na gauči nebo máte-li orientální koberce, na zemi. Kombinace bude působit extrémně vkusně.

Pokud se vám polštář znečistí, není potřeba se obávat. Stačí jej jemně vyprat. Díky kvalitnímu materiálu zůstane v dobrém stavu po mnoho praní.

Kde si můžete polštář koupit?

Pokud se vám polštář Butter Kings Rising Sunny líbí a máte zájem jej pořídit, můžete si ho objednat na internetovém obchodě NabytekTED.cz. Je možné vybrat si z různých velikostí a využít tak polštář také jako doplněk do postele.

Vyberte si luxus a komfort s dekorativním polštářem Butter Kings Rising Sunny

Butter Kings jsou značka, která nabízí širokou škálu dekorací pro byt i dům. Pokud si chcete přidat luxus a komfort do svého domova, polštář Rising Sunny je právě pro vás. Vyberte si design, který vám bude nejvíce vyhovovat a vylepšete tak vzhled vašeho bytu. Nebojte se zavést do svého života něco nového a odvážného.

Butter Kings polštář

Zdroj obrázku: Nabytekted.cz