Asir Taburet Liza – nové barevné kousky pro výrazný domov


Mnoho barevných variant pro každý interiér

Asir Taburet Liza je skvělou volbou pro každý domov, který potřebuje další místo k sezení. Nabízí se v mnoha barevných variantách, které oživí váš interiér a doplní ho o další výrazný kousek nábytku.

Jednou z forem, jak vytvořit výrazný interiér, je přidat k nábytku několik kousků v jiných barvách. Asir Taburet Liza vám nabízí tuto možnost, protože se vyrábí v mnoha barevných variantách.

Dřevěné nohy z bukového dřeva pro trvanlivost

Dřevěné nohy a konstrukce jsou z vysoce kvalitního bukového dřeva. To zajišťuje trvanlivost a stabilitu taburetu, takže se nemusíte bát, že by se během používání zlomil.

Snadno se udržuje a dobře se čistí

Potahová látka je kombinací polyesteru a bavlny a je dobře udržovatelná. Můžete ji snadno vyčistit a tak udržet celkovou čistotu taburetu.

Rozměry a specifikace

Sedák taburetu je vyroben z 32 DNS pěny, což zajišťuje pohodlné sezení. Dále, taburet má šířku 40 cm, výšku 42 cm a hloubku 40 cm. Nohy mají výšku 14 cm a hustota houby je 1,6 lbs. Maximální nosnost taburetu je 150 kg.

Zkuste Asir Taburet Liza pro výraznou změnu vašeho interiéru! Mohou být díky jednoduchému designu umístěny kdekoliv a přitom vypadat stylově a promyšleně. Klikněte se na odkaz https://www.srovnavacnabytku.cz/produkt/asir-taburet-liza-vice-barev a zjistěte více informací o možnostech této výjimečné věci.